O firmie

LIDER NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ Sp. z o.o. sp.k.  to dynamiczna firma działająca na krajowym rynku. Staramy się dopasować nieruchomości do zmieniających się potrzeb użytkowników obecnych i przyszłych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Posiadamy niezbędną wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenie w obsłudze podmiotów w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, doradztwa oraz realizacji inwestycji.

Specjalizacja wewnętrzna biura gwarantuje najwyższy poziom jakości oraz największy wybór ofert. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne i prawne,  podmioty polskie i  zagraniczne. Spełniamy normy i wymagania w kwestii regulacji prawnych dotyczących prowadzenia działalności obrotu nieruchomościami.

Z początkiem roku 2007 LIDER NIERUCHOMOŚCI przekształcił się w LIDER NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ Sp.z o.o. a następnie w LIDER NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ Sp. z o.o. spółkę komandytową.  Od ponad 20 lat pośredniczymy w obrocie nieruchomościami wszystkich kategorii. W tym okresie pomogliśmy naszym klientom w sprzedaży, zakupie i wynajmie domów, mieszkań,  oraz powierzchni komercyjnych i gruntów  liczone w setki tysięcy metrów kwadratowych .

Do grona klientów firmy można zaliczyć firmy z branży logistycznej, spedycyjnej, budowlanej, banki i instytucje finansowe oraz firmy produkcyjne, handlowe i usługowe oraz osoby fizyczne.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy między innymi z bankami, doradcami finansowymi, instytucjami publicznymi, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami notarialnymi, mediami oraz agencjami reklamowymi.

Ponadto doradzamy w inwestycjach zarówno osobom fizycznym jak i firmom.

W tym zakresie przygotowujemy projekty inwestycyjne, współpracujemy z wieloma znanymi w europie i na świecie pracowniami architektonicznymi oraz firmami z branży wykonawczej.

Bezpośredni kontakt z  kancelariami prawnymi oraz doradcami podatkowymi zapewnia niezawodną obsługę prawną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wiedząc, że znajdzie Państwo w nas godnych zaufania partnerów.

Zawartość strony ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów k.c.